Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

خدمات درمانی به هزار و ۸۸۶ بیمار خاص زیر پوشش کمیته امداد همدان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان از ارائه خدمات به هزار و ۸۸۶ بیمار صعب العلاج و خاص تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: یکی از مهمترین برنامه های این نهاد ارائه خدمات درمانی به مددجویان در راستای حمایت از آنان است.

وجود ۲ میلیون کاربر اینترنت همراه در استان همدان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان وجود دو میلیون کاربر اینترنت همراه در سطح استان همدان خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی فاز چهارم پارک فدک در همدان

فاز چهارم پارک فدک به مساحت یک هکتار در بلوار آیت الله نجفی همدان به بهره‌برداری رسید.

ثبت ۲۱ هزار و ۶۰۶ واقعه ولادت در همدان

مدیرکل ثبت احوال استان همدان گفت: ۲۱ هزار و ۶۰۶ واقعه ولادت سال گذشته در این استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱، ۱.۸ درصد کاهش داشت.

اعزام ۳۴۵۸ زائر بیت‌الله‌الحرام از فرودگاه همدان

مدیر فرودگاه همدان از اعزام ۳ هزار و ۴۵۸ زائر همدانی و کردستانی به سرزمین وحی از فرودگاه همدان خبر داد.

مهاجرت پرستاران از همدان به‌خاطر مشکلات مالی و رفتار نامناسب

رئیس نظام پرستاری استان همدان، گفت: به‌خاطر وجود مشکلات مالی و رفتار نامناسب مدیر خدمات پرستاران در برخی بیمارستان‌های استان شاهد مهاجرت و خروج پرستاران از رشته خود هستیم.

بیماران همدان وارفارین را از کدام داروخانه بخرند؟

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: در حال حاضر داروی وارفارین فقط در داروخانه بیمارستان قلب فرشچیان‌ همدان توزیع می‌شود.

کمک هزینه درمان ناباروری در همدان ۱۲ برابر افزایش یافت

مدیرکل بیمه سلامت همدان با اشاره به خدمات ارائه شده به زوجین نابارور گفت: پرداخت هزینه درمان ناباروری توسط این مجموعه در استان طی سال گذشته ۱۲ برابر افزایش یافته است.

تحقق 100 درصدی تعهد خیران مدرسه‌ساز همدان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان گفت: ۹۰۰ میلیارد ریال معادل صددرصد از تعهدات خیران مدرسه ساز استان در سال گذشته محقق شد که این کمک ها بخشی از کمبود فضاهای آموزشی را برطرف کرد.

۱۵ منطقه بحرانی آتش سوزی در منابع طبیعی همدان شناسایی شد

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: منابع طبیعی استان از نظر آتش سوزی به سه دسته بحرانی، نیمه بحرانی و سفید تقسیم بندی شده که ۱۵ ناحیه در کانون بحرانی و ۱۰ منطقه در نیمه بحرانی قرار دارد.

هر شهروند همدانی پارسال به طور میانگین ۱۸ هزار تومان صدقه پرداخت کرد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان از رشد ۲۹ درصدی پرداخت صدقه در استان خبر داد و گفت: به صورت میانگین هر یک از هم استانی ها در سال قبل ۱۸۰ هزار ریال صدقه پرداخت کردند.

پیگیری بازگشت جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر و فیلم کودک و نوجوان به همدان

منتخب مردم همدان در مجلس از پیگیری برای بازگشت جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به همدان خبر داد و گفت: پیگیری‌ها برای بازگشت جشنواره فیلم هم در دست اقدام‌ است.

اصلاح شبکه فاضلاب بلوار ۹ دی،پاسخ به مطالبه قدیمی شهروندان همدانی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب همدان با اشاره به اجرای طرح اصلاح شبکه فاضلاب بلوار ۹ دی شهر همدان،گفت: این پروژه در پی مطالبه قدیمی شهروندان همدانی و به منظور جلوگیری از پس زدگی فاضلاب در دست اجرا قرار گرفته است.