Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی

برگزاری جشن ۱۰ کیلومتری غدیر در همدان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری جشن ۱۰ کیلومتری غدیر در همدان خبر داد.

ارزیابی 25 هزار نوآموز همدانی در برنامه ملی سنجش

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از ارزیابی بیش از 25 هزار نوآموز استان در برنامه ملی سنجش خبر داد.

برگزاری ۸۰ برنامه در سالروز ارتحال امام(ره) در همدان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان از برگزاری ۸۰ برنامه بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در استان همدان خبرداد و گفت: ۸۰ برنامه‌ بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهدای ۱۵ خرداد در استان همدان برگزار خواهد شد.

برگزاری هشتمین جشنواره هنری «فانوس» در همدان

مدیر امور هنری و سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از اعلام فراخوان مرحله استانی هشتمین جشنواره تولیدات هنری فانوس در همدان خبر داد.

برگزاری برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد با گرامیداشت شهدای خدمت

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از برگزاری ۱۳۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر خبرداد و گفت: در سوم خرداد امسال ۱۳۰ عنوان برنامه در همدان برگزار خواهد شد.

عرضه محصولات ضد فرهنگی در دکه‌های مطبوعاتی متوقف شود

استاندار همدان با اشاره به لزوم ساماندهی دکه‌های مطبوعاتی در همدان گفت: این مراکز گاهی کالاهای ضد فرهنگی توزیع می‌کنند که می‌طلبد ذیل زیرمجموعه سازمان فرهنگی قرار گیرند و مديريت شود.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ـ هنری هنرمندان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از راه اندازی سایت اینترنتی و اپلیکیشن تخصصی فروش محصولات هنرمندان استان همدان خبر داد.

ورود ۱۰۰ هزار معلم به آموزش و پرورش در سال جاری

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال چند برنامه ویژه برای معلمان خواهیم داشت، گفت: مهمترین آن‌ها نهضت اعتلا و بالندگی معلمان است؛ هم در صلاحیت‌های حرفه‌ای، هم صلاحیت‌های اختصاصی و هم در صلاحیت‌های عمومی؛ معلمان در این سال نقطه تمرکز برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش خواهند بود. در این سال حدود ۱۰۰ هزار معلم دیگر به جامعه باشکوه آموزش و پرورش خواهند پیوست.

اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه به مناسبت هفته معلم در همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: با برنامه‌ریزی‌ صورت گرفته، در هفته گرامیداشت مقام معلم بیش از ۳۰۰ برنامه متنوع در سطح استان برگزار خواهد شد.

راهپیمایی روز قدس در ۲۵ نقطه استان همدان برگزار می‌شود

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه ۱۷ فروردین ماه با حضور پرشور و باشکوه مردم در ۲۵ نقطه شهری و روستایی این استان برگزار می شود.

اکران فیلم‌های جشنواره فجر در همدان تا ۲۴ بهمن

مدیرکل فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی همدان با اشاره به افتتاحی چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در همدان گفت: آثار این جشنواره از ۱۶ تا ۲۴ بهمن هر روز در دو نوبت به میزبانی سه سینما اکران می‌شود.

حسینیه هنر همدان به‌زودی افتتاح می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اعلام کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته با یکی از حسینیه‌های خوب همدان، به‌زودی حسینیه هنر افتتاح خواهد شد.

زنگ کتابخوانی در مدارس همدان گنجانده شود

استاندار همدان گفت: باید زنگ یا ساعت کتابخوانی در مدرسه داشته باشیم، تاکید می‌کنم در یک ارتباط بین آموزش و پرورش و کتابخانه‌ها این موضوع در استان پیگیری شود تا زنگ کتاب‌ و کتابخوانی به شکل ساختاری ایجاد شود.