Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس

وزارت بهداشت در موضوع دارو غافلگیر شد

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده از روز اول هشدار دادم که در برنامه آقای عین‌اللهی درمان بر پیشگیری مقدم است و امروز در کارنامه ایشان می‌بینیم که هم درمان و هم پیشگیری دچار مشکل شده است.

بازاریان همدانی به فراخوان اعتصاب پاسخ ندادند

دادستان همدان از عدم همرانی بازاریان این استان با منافقین خبر داد و گفت: بازاریان بصیر با باز بودن مغازه های خود نه بزرگی به تبلیغات گسترده و شبانه روزی منافقین گفتند.

افزایش حقوق بازنشستگان در جریان بررسی ترمیم حقوق

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح اقدامات کمیسیون متبوعش به اصلاح ساختار بودجه، افزایش حقوق سربازان و تامین قیر رایگان اشاره کرد.

بیانیه شورای امنیت کشور در خصوص جریانات اخیر

شورای امنیت کشور با صدور بیانیه ای نسبت به رخدادهای اخیر توضیحاتی ارائه کرد.

تحصیل ۲۳ دانش‌آموز دختر همدانی در زیرزمین

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واگذاری کارخانه کیوان همدان به بخش خصوصی تأکید کرد: پرونده صاحب کارخانه کیوان در کمیسیون اصل ۹۰ قرار گرفته است. این فرد ۲۴ شرکت در کشور دارد که همه تعطیل هستند.

"مسلم مخفی" سرپرست فرمانداری همدان شد

مسلم مخفی با حکم استاندار همدان با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری همدان منصوب شد.

طرح رتبه‌بندی معلمان ناقص اجرا شده است

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان به‌طور ناقص اجراشده است و این طرح به‌منظور کیفی سازی آموزش تصویب‌شده، اما فقط شاهد اجرای بند مالی آن هستیم.

تعارض منافع سدی عظیم در برابر ساماندهی بازار دارو است

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تعارض منافع به عنوان مانعی در مسیر ساماندهی بازار دارو یاد کرد و افزود: با وجود آشفتگی که در حوزه دارو وجود دارد بعید به نظر می‌رسد قولی که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای رفع مشکلات بازار دارو داده در مهلت یک ماهه‌ای که مجلس تعیین کرده است، رفع شود.

امروز پایان مماشات با برهم زنندگان امنیت مردم است

دادستان همدان گفت: اکنون که برای همه دشمنی منافقین و معاندین روشن شده و اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم زند با جدیت با او برخورد می‌کنیم، امروز روز پایان مماشات است.

پیگیر اخذ مجوز استخدام نیروی خدماتی در آموزش و پرورش هستیم

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود شدید سرایدار و خدمتگزار و بابای مدرسه در سطح کشور گفت: از طریق وزارت آموزش و پرورش پیگیر اخذ مجوز استخدام از سازمان اداری و استخدامی هستیم.

قطع ارتباط پارلمان اروپا با ایران تاثیر اقتصادی ندارد اما...

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اروپایی ها حدود ۲۰ سال است که هر چه در توان داشتند برای فشار اقتصادی و نظامی به ایران به کار بستند اما امروز به سراغ فشار حیثیتی رفته و قصد دارند وجهه ایران را در جامعه بین المللی تخریب کنند.

مطالعه انتقال آب سد تالوار به روستاهای بهار و کبودراهنگ در دستور کار قرار گرفت

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه در شهرستان های بهار و کبودراهنگ اکثر روستاها درگیر مشکل کم‌آبی هستند، گفت: طی جلسه‌ای که با وزرای نیرو و کشور داشتیم، مطالعه انتقال آب سد تالوار به روستاهای این منطقه را در دستور کار قرار دادیم و اقدامات اولیه توسط امور آب استان در حال انجام است.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده و فیلترشکن جرم نیست

احد آزادی‌خواه می‌گوید: هنوز استفاده از فیلترشکن و شبکه‌های اجتماعی فیلترشده در کشور ما، مصداق مجرمانه نیست؛ بنابراین خیلی از شهروندان ما از آن‌ها استفاده می‌کنند که از این خیلی‌ها، برخی هم، مسئولان کشورند.