Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی

همدان پایان هفته خنک می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دماهای روزانه از روز چهارشنبه تا پایان هفته بین چهار تا ۶ درجه خنک تر خواهد شد به طوری که صبح جمعه دماهای کمینه در برخی از نقاط استان به صفر درجه سانتیگراد خواهد رسید.

پیش بینی رگبار خفیف و بارش‌های پراکنده در استان همدان

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: افزایش ابر، رگبار خفیف و بارش‌های پراکنده باران به ویژه در مناطق شرقی و جنوبی برای فردا چهارشنبه پیش بینی می شود.

کاهش محسوس دمای هوای همدان

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای صبحگاهی همدان از فردا / پنجشنبه/ در برخی از نقاط کاهش محسوس دارد و ۱۵ درجه سانتیگراد زیر صفر پیش بینی می شود.

وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر از بعدازظهر امروز در استان خبر داد.

تقویت سامانه بارشی در همدان/ارتفاع برف به ۱۵ سانت می‌رسد

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از تقویت سامانه بارشی برای امشب و فردا در سطح استان خبر داد و گفت: میزان بارش‌ها به ویژه در شهر همدان بیشتر می‌شود به طوریکه بارش حداقل ۱۰- ۱۵ سانتی‌متر برف در سطح شهر خواهیم داشت.

مه شدید همراه با بارش برف در گردنه‌ها و محورهای کوهستانی همدان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از بارش برف و باران در محورهای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر در محورهای کوهستانی و گردنه‌های استان همدان مه‌آلودگی شدید با بارش برف وجود دارد.

فعالیت دو سامانه بارشی طی هفته آینده در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در استان همدان خبر داد.

مصرف بیش از حد قلیان توسط زنان/ خطر نازایی در کمین است

فوق‌تخصص بیماری‌های ریوی با بیان اینکه در حال حاضر متأسفانه شاهد مصرف بیش از حد قلیان در بانوان هستیم، مطرح کرد: این موضوع در زنان احتمال نازایی، سقط‌جنین، تولد نوزادان نارس و کم‌وزن را افزایش خواهد داد.

مه غلیظ در همدان وسعت دید رانندگان را به ۲۰ متر کاهش داد

جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: مه غلیظ وسعت دید رانندگان را در آزادراه همدان - ساوه به حدود ۲۰ متر و شدت مه گرفتگی در قسمتی از این آزاد راه از جمله مسیر چوپقلو و تجرک به ۱۰ متر کاهش داده است.

دمای هوای همدان به ۱۰ درجه زیر صفر رسید

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای شهر همدان در ۲۴ ساعت گذشته به منفی ۱۰ درجه سانتیگراد رسید.

فعالیت سامانه بارشی نسبتا قوی از اواخر هفته‌جاری در همدان

رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از فعالیت سامانه بارشی نسبتا قوی از اواخر هفته جاری در سطح این استان خبر داد.

همدان دومین مرکز استان سرد کشور/ کاهش دما در برخی نقاط به منفی ۱۵ درجه سانتیگراد

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: کمینه دما در استان طی شب گذشته در گل تپه و بهار به منفی ۱۵ درجه سانتیگراد زیر صفر رسید، همچنین همدان نیز با منفی ۱۱ درجه سانتیگراد زیر صفر پس از اردیبل با 12 درجه زیر صفر دومین مرکز استان سرد کشور بود.

پیش‌بینی بارش‌های رگباری در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان اعلام کرد: از چهارشنبه شب، با افزایش ابر بارش باران به شکل رگباری و حتی احتمال پدیده رعد و برق را تا اوایل هفته آینده می‌توانیم انتظار داشته باشیم.