Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

شناسایی 100 فرار مالیاتی در استان همدان

مدیر‌کل امور مالیاتی استان همدان، گفت: بر اساس رصد و پایش قانونی در ۳ ماه امسال ۱۰۰ فرار‌ مالیاتی با ارزشی در حدود ۳۰۰ میلیارد‌ تومان شناسایی، جمع‌بندی و مطالبه شده است.

پیش‌بینی ۵۵ مرکز خرید تضمینی گندم در همدان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از پیش‌بینی ۵۵ مرکز خرید تضمینی گندم در این استان خبر داد و گفت: خرید تضمینی گندم در استان همدان از دهه اول تیر ماه آغاز و تا شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

افزایش ۷۰ درصدی اعتبارات عمرانی همدان

رئیس سازمان برنامه‌و بودجه استان همدان از افزایش ۷۰ درصدی اعتبارات عمرانی این استان خبرداد و گفت: رشد اعتبارات عمرانی یکی از بزرگترین اتفاقات استان همدان در دولت سیزدهم بوده است.

ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی همدان در استقبال از سفرهای تابستانی

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان با اشاره به شروع تعطیلات تابستانی از آماده‌سازی و ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی استان برای استقبال از سفرهای تابستانی خبر داد.

تأمین و توزیع بیش از ۱۹ هزار تن انواع کودهای یارانه‌ای در همدان

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان از برنامه ۱۳۰ هزارتنی تأمین، تدارک و توزیع انواع کودهای یارانه‌ای ازته، فسفاته و پتاسه برای استان همدان خبرداد و گفت: تاکنون حدود ۱۹ هزار ۱۰۰ تن از آن تأمین و در اختیار کشاورزان قرار گرفته است.

در جایگاه‌های سوخت همدان کم‌فروشی نداریم

مدیرکل استاندارد استان همدان از صدور ۱۵ نشان حلال در این استان خبرداد و گفت: طبق قانون نشان حلال تنها باید توسط سازمان ملی استاندارد درج شود و هیچ اداره‌ای حق زدن این نشان را ندارد.

رقابت ۱۳۲۰نفر در آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین در همدان

رئیس جهاددانشگاهی همدان از رقابت ۱۳۲۰ نفر در آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین خبرداد و گفت: آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین (مرحله دوم) به همت جهاددانشگاهی همدان امروز جمعه ۲۵ خرداد همزمان با ۲۵ استان دیگر و با رقابت ۱۳۲۰ نفر در حال برگزاری است.

شناسایی ۱۰۸ مورد اموال مازاد دولتی در همدان

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: از زمان ابلاغ مصوبه مولدسازی توسط سران قوا  ۱۰۸ مورد از اموال مازاد در استان شناسایی شده است و مجوز فروش  ۴۹  مورد از املاک شناسایی شده تا کنون از هیئت عالی مولدسازی اخذ شده است.

مدیریت مصرف آب در همدان جدی گرفته شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: هم اکنون مشکلی برای تامین آب در این استان وجود ندارد اما منابع آبی، محدود است و نمی‌دانیم سال آینده با چه وضعیتی مواجه می‌شویم بنابراین مدیریت مصرف آب باید در دستور کار قرار بگیرد.

محکومیت ۹۴۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه بیش از ۹۴۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در همدان خبرداد و گفت: از ابتدای امسال تا ۲۲ خردادماه، ۳۱۶۶ پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد شده که از این تعداد ۲۸۵۱ پرونده مختومه شده و متخلفان به پرداخت بیش از ۹۴۶ میلیارد و ۷۵۴ میلیون و ۸۵۹ هزار ریال محکوم شدند.

صادرات محصولات گلخانه‌ای استان همدان 20 برابر شد

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از رشد ۲۰ برابری صادرات محصولات گلخانه‌ای استان در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: در دوسال گذشته بیش از ۶۱ هزار تن انواع محصولات گلخانه‌ای صادر شده است.

بسته ۲۰ گیگابایتی رایگان انتخاباتی

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات اعلام کرد که یک بسته رایگان هدیه ۲۰ گیگابایتی برای ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی در نظر گرفتیم.

ورود ۱۲ هزار و ۷۰۴ دستگاه خودروی سواری به محوطه‌های گمرکی

رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه هم اکنون ۱۲ هزار و ۷۰۴ دستگاه خودروی سواری در محوطه‌های گمرکی موجود است از ترخیص قطعی ۴ هزار و ۱۵ دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.