Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

فسخ قرارداد واگذاری ۲۰۰ هکتار از اراضی شهرک‌های صنعتی همدان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از فسخ قرارداد واگذاری ۲۰۰ هکتار از اراضی این شرکت خبرداد و گفت: در شش ماهه اخیر ۲۰۰ هکتار از قراردادهای واگذاری زمین به افرادی که صلاحیت نداشتند، فسخ شد.

اصلاح شبکه برق ۲۱۷ روستا در استان همدان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اصلاح شبکه برق ۲۱۷ روستا در استان همدان خبر داد و گفت: ۱۵ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت بیرون از روستاها اصلاح شده است.

تعریف ٩ شرط برای متقاضیان خرید محصولات خودروسازان بزرگ

شورای رقابت صبح امروز (یکشنبه)، به دنبال اعتقاد خود بر انحصاری بودن بازار خودروهای سواری، دستورالعمل تنظیم بازار خودروها را ابلاغ و منتشر کرده که بر اساس آن ٩ شرط برای خرید خودرو از کارخانه تعریف کرده است.

قیمت نان تغییر می‌کند؟

مشاور وزیر اقتصاد جزئیاتی از فاز دوم طرح مدیریت هوشمندانه یارانه آرد و نان ارائه کرد و گفت: در فاز دوم مردم می‌توانند به کیفیت نان یک نانوایی رتبه دهند و سهمیه آردی که به یک نانوایی اختصاص می یابد نیز بر اساس خرید مردم مشخص خواهد شد.

همه چیز درباره نرخ‌های جدید سود بانکی و شرط سپرده‌گذاری

نرخ سود بانکی از امروز بر اساس آخرین مصوبه شورای پول و اعتبار افزایش یافت؛ براین اساس، به انواع سپرده‌های کوتاه و بلند مدت از پنج درصد تا ۲۲.۵ درصد سود تعلق می‌گیرد و نرخ سود تسهیلات هم ۲۳ درصد تعیین‌ شده که افزایش پنج درصدی دارد.

پیش بینی یک هزار و ۹۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای ۵۵ پروژه شاخص همدان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان گفت: ۵۵ پروژه شاخص و تحول آفرین در این استان تعریف شده که در بودجه سال آینده رقمی افزون بر یک هزار و ۹۱۶ میلیارد تومان برای شتاب بخشی در اجرای این طرح ها پیش بینی شده است.

بررسی افزایش کارمزد خدمات بانکی/ ارائه تسهیلات خرد به صورت مجازی

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی با اشاره به اینکه افزایش کارمزد خدمات بانکی مانند سنوات اخیر در شورای مربوطه بررسی و درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد، گفت: از سال آینده ارائه تسهیلات خرد به مردم مجازی خواهد شد.

اختیاری بودن خرید کالا در کالابرگ الکترونیکی

مجری پروژه کالابرگ الکترونیکی از افزایش تعداد استان‌های مشمول طرح خبر داد و با بیان اینکه استفاده از اعتبار کالابرگ الکترونیکی کاملا اختیاری است، گفت: با تصمیم دولت و به منظور حمایت از معیشت خانوار ۱۰ قلم کالای اساسی در طرح کالابرگ الکترونیکی عرضه می‌شود که افراد می‌توانند به قیمت ثابت و با اعتبار یارانه خود یک ماه زودتر خرید کنند.

اعمال مبالغ اضافی در آب‌بهای پرداختی شهروندان همدانی

معاون دادستان عمومی و انقلاب همدان در امر نظارت و پیگیری حقوق عامه اعلام کرد: اعمال مبالغ اضافی خارج از مصرف، در قبوض آب باید مبنای قانونی داشته باشد.

ساعت کاری بانک‌های استان همدان به روال قبل بازگشت

از روز دوشنبه ساعت کاری بانک‌های استان همدان به روال قبل باز می‌گردد.

راستی آزمایی از ۲۵۰۰ طرح اشتغال زایی در همدان آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان با اشاره به تشکیل قرارگاه اشتغال از امروز شنبه هشتم بهمن ماه تا ۲۰ اسفند سال‌جاری با هدف نظارت برشغل های ثبت شده در سامانه رصد ، گفت: در این مرحله افزون بر ۲ هزار ۵۰۰ طرح مورد ارزیابی و راستی آزمایی قرار می گیرد.

سد اکباتان همدان چهار درصد آب دارد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: ورودی سد اکباتان همدان از اول مهر امسال تا اوایل بهمن ۱.۶ میلیون مترمکعب بوده و هم اینک این سد تنها چهار درصد آب دارد.

از سرگیری فعالیت تعدادی از جایگاه‌های CNG همدان

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با اشاره به آغاز به کار تعدادی از جایگاه‌های CNG استان، تصریح کرد: گاز جایگاه‌های CNG همدان به علت مدیریت مصرف گاز قطع شده بود که به منظور کنترل آلودگی هوای استان از دو روز گذشته در سرویس قرار گرفتند.